WAŻNE !!! Nowy system bankowości internetowej i mobilnej

20-04-2023

Szanowni Klienci,

 

Bank Spółdzielczy w Busku-Zdroju informuje, że wprowadza w swoich placówkach nowy system informatyczny. W ślad za tym zmieni się również system bankowości elektronicznej dla Klientów Banku. Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązanie to jeszcze większa wygoda obsługi, oszczędność czasu i pieniędzy. To co niezmienne - to jak zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Główne prace techniczne związane ze zmianą systemu będą prowadzone w dniach
19-21 maja 2023 r.
W związku z tym wykonywanie operacji w obecnym systemie bankowości elektronicznej będzie możliwe do godziny 13.00 w dniu 19 maja 2023 r. (piątek).
Dotychczasowy system bankowości elektronicznej będzie dostępny do dnia 31 sierpnia 2023 roku, jednak tylko w zakresie wglądu do historii operacji na rachunku. Historia rachunku nie będzie widoczna w nowym systemie, jednak będzie również możliwa do uzyskania w placówkach Banku w formie papierowej.

 

Nowy system bankowości elektronicznej bs24 będzie dostępny pod adresem https://bs24.bsbuskozdroj.pl od godz. 7.30 w dniu 22 maja 2023 r. (poniedziałek). Link do logowania do nowej bankowości elektronicznej będzie znajdował się na naszej stronie internetowej www.bsbuskozdroj.pl na stronie głównej oraz w zakładce Internet Banking.

Identyfikatory w systemie bankowości elektronicznej pozostaną bez zmian. Pierwsze logowanie do nowego systemu odbędzie się przy użyciu dotychczasowego identyfikatora oraz kodu SMS wysłanego na podany w Banku numer telefonu komórkowego. Przy pierwszym logowaniu zostanie przeprowadzona dodatkowa identyfikacja Klienta – trzeba będzie odpowiedzieć na trzy pytania zadane w bankowości internetowej.

 

 

Dotychczasowa bankowość mobilna EBO Mobile zostanie wyłączona 19 maja 2023 r. o godz. 13.00 i nie będzie już możliwości składania zleceń. Nowa aplikacja mobilna pod nazwą „Nasz Bank” będzie dostępna od 22 maja 2023 r. (do pobrania ze sklepu Google Play lub App Store). W tej aplikacji będzie m.in. możliwość autoryzacji przelewów (dotychczas korzystaliśmy z aplikacji EBO Mobile). Historię rachunku będzie można sprawdzić tylko w dotychczasowej bankowości internetowej.

 

W dniu 19 maja 2023 r. (piątek) wszystkie placówki Banku będą czynne do godziny 13.00. Jednak zostanie zapewniona obsługa w zakresie kart płatniczych, dlatego też zapraszamy do korzystania z bankomatów oraz do płatności bezgotówkowych w punktach usługowo-handlowych. Karty płatnicze będą pracowały w trybie off-line, co oznacza, że saldo zapisane na karcie w dniu 19 maja 2023 r. o godz. 14.00 będzie obowiązywało do dnia 22 maja 2023 r. do godz. 8.00 (ewentualne wpływy na rachunek powiązany z kartą nie będą dostępne do dnia 22.05.2023 r.).

Aktualne informacje będą na bieżąco udostępniane na naszej stronie internetowej www.bsbuskozdroj.pl. Zachęcamy do śledzenia zakładki Aktualności oraz bs24.

Mamy nadzieję, że pomimo powyższych niedogodności będą Państwo zadowoleni z wprowadzonych zmian. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dedykowany nr telefonu do kontaktu w sprawie bankowości elektronicznej: 504 219 385

                                   

Instrukcja instalacji i obsługi aplikacji mobilnej:

pdfAplikacja mobilna Nasz Bank Android

pdfAplikacja mobilna Nasz Bank iOS 

pdfAplikacja mobilna Nasz Bank Android - przewodnik uzytkownika Klient Firmowy

pdfAplikacja mobilna Nasz Bank iOS - przewodnik uzytkownika Klient Firmowy

                                                          

Zarząd Banku Spółdzielczego w Busku-Zdroju

 

 

Znajdziesz nas też tutaj